• slider1.jpg
  • slider2.jpg
  • slider3.jpg
  • slider4.jpg
Home Adaptacja
Adaptacja Drukuj Email

"MALUCH IDZIE DO PRZEDSZKOLA" - WARSZTATY DLA DZIECI

Zapraszamy  dzieci w wieku 2 - 3 lat  na cykliczne zajęcia adaptacyjne, w trakcie których dzieci uczą się zasad zabawy grupowej, rozwijają umiejętności muzyczne, plastyczne, poznają "życie przedszkolne". W pierwszej fazie Rodzice uczestniczą w zabawie z dziećmi. Zamiarem tych zajęć jest adaptacja dziecka do przedszkola, dlatego po kilku spotkaniach, Rodzice wycofają się z udziału w warsztatach.

Zajęcia podzielone są na następujące bloki programowe:

1. Blok muzyczny - powitanie, rozgrzewka, zabawy muzyczno - taneczne, poznajemy zjawiska muzyczne.

2. Blok plastyczny - zajęcia plastyczne z wykorzystaniem różnych technik i materiałów ( plakat, formy przestrzenne, prace indywidualne i grupowe)

3. "Coś na pusty brzuszek" - mały poczęstunek w przedszkolnej jadalni, dzieci uczą się wspólnego spożywania posiłków.

4. Relaksacja i pożegnanie.

 


ZAJĘCIA W KAŻDY CZWARTEK W GODZ. 17.00 - 18.30

 

ZAPISY :  607 090 386; 609 122 738, 604 607,715

 

KOSZT 25 ZŁ/ 1 SPOTKANIE

 

OSOBY PROWADZĄCE ZAJĘCIA:

Paulina Kowalska - muzykoterapeutka, absolwentka Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu oraz Państwowej Szkoły Muzycznej w Częstochowie w klasie fortepianu. Z zamiłowania wokalistka zespołu "Kalokagathos", badającego swoją twórczością zakamarki słowiańskiej kultury ludowej. Aktorka teatru "Trójkąt" z Częstochowy i Impresariatu Artystycznego "Skrzat" z Krakowa. Oprócz muzyki i teatru kocha psy, posiada licencję dogoterapeuty. Oddana dzieciom, przyszłość wiąże z pracą z najmłodszymi.

 

Karolina Piątek - Absolwentka Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im.Piotra Potworowskiego w Poznaniu,  z wykształcenia plastyk wystawiennik. Obecnie  studentka V r Edukacji Artystycznej  w zakresie sztuk plastycznych na Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu, ze specjalnością: pedagogika sztuki. Od października 2012 kształcić się bedzie w kierunku  uzyskania  tytułu: arteterapeuty.  Ilustratorka książek dla dzieci.  Inspiracją do działań plastycznych z małymi dziećmi był  dwuletni pobyt w Nowym Jorku w placowkach przedszkolnych, obserwacja i udział  warsztatów artystycznych w przedszkolach w tym mieście. Autorskie warsztaty plastyczne w Prywatnym Przedszkolu "Lisek Urwisek"prowadzi od 2009 roku.

 

 
Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Akceptuję.

Przedszkole Swarzę™dz • Lisek Urwisek

Armii Poznań„ 62 Swarzę™dz,
Phone: 691 851 560